Já ten život prostě miluju!

11.1. 2016 Zuzka Vávrová 1017x

Život, kde je všechno možné. Život, který si sama vytvářím. Život, kde vše, co zažívám, závisí pouze na mně. Život, kde jediná omezení existují pouze v mé mysli a to proto, že jsem si je sama vytvořila. Život, kde mám svobodu dělat cokoli, co miluji. Život, kde můžu třeba celý den prostě jen tak ležet, poslouchat hudbu, být sama se sebou a zažívat u toho nádherné chvíle.

Život, kde si sama určuji, jak se budu cítit, jelikož si sama vybírám reakci na situaci, kterou jsem si vytvořila. Život, kde mám kdykoli k dispozici cokoli, co potřebuji. Život, který můžu trávit s lidmi, které miluji. Život, kde můžu učit ostatní to, co sama považuji za hodnotné a co mi přináší radost. Život neomezených možností. Život bez hranic. 🙂

Děkuji za to, že to vše mohu zažívat. Děkuji za to, že tu můžu být, bavit se, učit se a tvořit. Děkuji za všechny ty nádherné okamžiky, které prožívám. Za všechny ty všední maličkosti, které jsou při pohledu zpět ty nejcennější. Děkuji za společný smích při dělání blbin a pošťuchování se s mým šestiletým bráškou Vojtou.

Jednou jsem takhle ležela večer v posteli a nad něčím přemýšlela, když v tom mi přišla informace, že Vojtík přišel do naší rodiny proto, aby nás stmelil. Měli jsme hezké vztahy už předtím, ale já jsem věděla, že můžou být ještě hezčí a přála jsem si to. A tak přišel Vojta.

Když jsem se to dozvěděla, tak jsem se rozbrečela dojetím, protože to od něj bylo moc hezké. A taky jsem díky tomu pochopila, že proto, abychom zde mohli naplňovat to, proč jsme sem přišli, nemusíme trpět a zažívat bolest, strach, zlobu a všechny ostatní nepříjemné pocity. Právě naopak.

Když se na něj podívám, tak jediný, o co se stará je, jak být šťastný a jak si užít každou chvíli. A svou dobrou náladou a energií nakazí všechny ostatní. Své současné poslání plní dokonale, aniž by o tom věděl nebo se o to nějak snažil. Prostě si jen hraje. A tak mi ukázal, že to můžu mít taky tak.

Že tím, že budu trpět, nikomu nepomůžu. Že si prostě můžu jen užívat života a radovat se z něj a všechno ostatní se bude dít samo. Že pokud chci zlepšovat lidem náladu a pozvedávat je na vyšší energetickou úroveň, tak se na ní v první řadě musím nacházet já sama. Že nikomu nemůžu dát nic, co sama nemám. Děkuji za tento vhled. Nečekala bych, že mi ho ukáže šestiletý dítě. 🙂

Je obyčejná holka, která se jednoho dne rozhodla nežít život, který jí diktují ostatní a vydala se na cestu za svými sny. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky tomu teď může žít život, o kterém se jí ani nesnilo. Cestuje po světě a živí se tím, co ji baví. Má dost času na své přátele a blízké a na vše, co chce ve svém životě zažívat. Žije život svých snů. Nyní dodává ostatním mladým ženám sílu a odvahu, aby si šly za tím, čemu ony samy věří a plnily si své sny. O své cestě napsala knihu Jak se plní sny, kde na svém příkladu ukazuje, že žít život svých snů je možné a dostupné pro každého a jediný, na kom to všechno závisí, je člověk sám. :-) Více informací o Zuzce najdete tady ;-)
Komentáře