Jak se vydávala kniha

20.12. 2017 Zuzana Vávrová 2269x

Omlouvám se, že jsem se delší dobu neozvala. Vydávala jsem knihu a bylo to náročnější, než jsem si představovala, takže na blog nebyl čas ale hlavně energie. Teď už je to lepší, proto to chci napravit. 😉

Původně jsem chtěla napsat jen článek, ale měla jsem toho za těch posledních pár měsíců hodně na srdci, takže z toho nakonec vzniknul takový malý eBook. Přečíst a stáhnout si ho můžete zde. (Bez nutnosti zadávat email.)

Dozvíte se:

  • co vydání knihy obnáší,
  • kde jsem vzala několik tisíc na doplacení sazby knihy i když jsem už několik měsíců neměla práci,
  • co jsem prožívala při hledání zaměstnání,
  • které strachy a překážky jsem musela kvůli knížce překonat,
  • jak jsem se cítila, když mi všechny knížky konečně přišly z tiskárny a
  • co mi pomohlo znovu získat energii k dalšímu tvoření.

Tak už dost řečí a hurá do čtení! 😉

 

Je obyčejná holka, která se jednoho dne rozhodla nežít život, který jí diktují ostatní a vydala se na cestu za svými sny. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky tomu teď může žít život, o kterém se jí ani nesnilo. Cestuje po světě a živí se tím, co ji baví. Má dost času na své přátele a blízké a na vše, co chce ve svém životě zažívat. Žije život svých snů. Nyní dodává ostatním mladým ženám sílu a odvahu, aby si šly za tím, čemu ony samy věří a plnily si své sny. O své cestě napsala knihu Jak se plní sny, kde na svém příkladu ukazuje, že žít život svých snů je možné a dostupné pro každého a jediný, na kom to všechno závisí, je člověk sám. :-) Více informací o Zuzce najdete tady ;-)
Komentáře