Kniha Jak se plní sny

Už tě nebaví celé hodiny sedět ve škole nebo v práci a stále někoho poslouchat? Chceš od života víc? Někde uvnitř hluboko tebe se skrývá pár snů, které ti ale připadají nemožné a bojíš se je uskutečnit?

Pak mám pro tebe mám jednu úžasnou zprávu. Nejsi v tom sám/a! To samé co ty, jsem prožívala také.

Chodila jsem do školy, kde jsem byla nešťastná, často nemocná, hodně brečela a litovala se, jak můj život v pětadvaceti letech skončil. Snila jsem o tom, jak budu cestovat a podnikat a jak napíšu knížku, kterou jsem v hlavě nosila už několik let.

Ale skutek utek. Přes týden spousta úkolů do školy, o víkendu se věnovat přítelovi a na život, který by mě těšil, ze kterého bych měla radost a kde by byl prostor pro mé sny a seberealizaci nějak nezbýval čas.

Až jsem si jednoho dne řekla: „Tak a dost! Takhle žít nechci! Musím s tím něco udělat!“

Po rozchodu s přítelem jsem se rozhodla i přes naprostý nesouhlas všech mých blízkých ze školy odejít a odjet pracovat do Španělska a to i přes to, že jsem španělsky neuměla ani pozdravit.

Tam jsem už konečně napsala svou knížku a po návratu domů si ji i sama vydala.

Knížka se jmenuje Jak se plní sny a je tím nejlepším, co jsem do teď v životě vytvořila. 🙂

Jejím cílem je dodat Ti chuť, sílu a odvahu jít si za tím, čemu věříš a plnit si tvé sny.

Jak Ti v tom má knížka pomůže?

Ukáže ti, jak jsem si splnila 5 největších snů mého dosavadního života já, od nápadu v mé hlavě a přání v mém srdci až po jejich realizaci.

Přečti si ukázku z knížky zdarma!

Zajímá tě, jak to v knížce Jak se plní sny vypadá? Tak si přečti ukázku z mého druhého snu - Studovat v zahraničí. Po zadání údajů níže získáš hned 2 kapitoly - Jak jsem neudělala zkoušku a málem přišla o 8 000 Kč a taky zjistíš, Jak se žije se třemi hodinami světla denně.

Jestli se chceš dozvědět, jak jsem vyřešila neřešitelný problém, jak funguje železný důl na severu Švédska, čím se krmí v zimě sobi a taky, kdy jsem byla nejšťastnější, tak už na nic nečekej a stáhni si ukázku zdarma! 😉

Soubor se trošku dýl načítá. Měj proto prosím chvíli strpení. Díky 🙂

Dobrá zpráva je, že kvůli tomu, aby sis splnil/a své sny, nemusíš ani odcházet ze školy ani se rozcházet s přítelem či přítelkyní.

Co ale udělat musíš je rozhodnout se a vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Protože tohle za tebe nikdo jiný neudělá.

Nikdo jiný neví, co si v hloubi své duše přeješ. Nikdo jiný nezná tvé sny a neví, kam se chceš v životě dostat. Nikdo jiný nemá tvé životní zkušenosti.

Ze své zkušenosti vím, že to rozhodnutí je na celém procesu splnění si svého snu asi to nejtěžší.

Většinou je to obrovský krok do neznáma, kdy jdeš za hlasem svého srdce, ale máš zároveň obrovský strach, protože vůbec netušíš, co tě na cestě potká.

 

 

A proto je tu má kniha, která ti ukáže, co taková cesta obnáší a co od ní můžeš čekat.

Samozřejmě každý jsme jedinečný a každý máme svůj unikátní životní příběh, ale díky této knize získáš představu, jak vypadá život, ve kterém si plníš své sny.

Netvrdím, že je vždycky jednoduchý. Občas je i hodně těžký a jsou chvíle, kdy bych se na všechno nejradši vyprdla a šla se zahrabat někam hodně hluboko pryč od všech a všeho.

Ale život, ve kterém si plním své sny, naprosto předčil všechna má očekávání!

Splnila jsem si věci, o kterých se mi ani nesnilo:

 • Žila jsem sama už ve 3 cizích zemích
 • Komunikovala jsem při tom 3 cizími jazyky
 • Získala jsem přátele z celého světa
 • Navštívila více než 20 zemí
 • Jezdila jsem na sněžném skútru po zamrzlých jezerech v Norsku
 • Viděla jsem v lese losa
 • Spala venku na sněhu, na nudapláži, pod větrnou elektrárnou, nad fjordem, za polárním kruhem, v hejnu komárů anebo na jedné pastvině s býkem
 • Dostala se zadarmo do nadmořské výšky přes 3 800 m
 • Ale hlavně jsem v sobě našla člověka, o kterého se můžu opřít a na kterého se můžu spolehnout. Člověka, kterého jsem dlouho hledala v ostatních a přitom ho měla celou tu dobu v sobě!

Ale tak snadný to zase nebylo ...

Cesta k uskutečnění mých snů byl proces. Na začátku byly mé sny jen něco, co je sice hezké, ale naprosto nemožné a nereálné!

 • Přece bych já, obyčejná holka, která na kole sice jezdí ráda, ale nijak netrénuje, nedokázala dojet z Čech až k moři! Vždyť jsem na kole v kuse ujela nejvíc 50 km, tak jak bych asi zvládla ujet 600 km? To jste se asi zbláznili ne?!
 • Přece bych já nedokázala odjet sama studovat do cizí země, kde jsem nikdy před tím nebyla, jejíž jazyk neumím a nikoho tam neznám? Jste asi spadli všichni na hlavu ne?
 • Já a podnikat? To se mám jako zavázat k placení několika tisíc měsíčně na zálohách soc. a zdrav. pojištění, aniž bych měla jisté jakékoli příjmy? A kde a jak asi seženu zákazníky? A co když žádní nepřijdou? Jak to pak všechno zaplatím? To přeci nikdy nemůžu zvládnout!
 • Hele jako odjet pracovat do Francie je super. Ale jak se tam asi domluvím? Jo, francouzštinu jsem se učila, ale používat ji při práci? To po mě nechtějte!
 • Já a napsat knihu? Vždyť to je přes 200 stránek! To nemůžu nikdy napsat! A pak si ji mám jako sama vydat? A jak se to proboha dělá? A kde na to vezmu peníze? Vždyť to stojí minimálně 30 000 Kč! A co když se pak žádná neprodá? To jste spadli z višně?!

No a vidíš to. I když jsem měla všechny tyto obavy a černé myšlenky, tak jsem to nakonec všechno zvládla!


Zvládla jsem to hlavně díky tomu, že jsem ať už osobně anebo přes internet poznala lidi, kteří to, co si já přeji, už dokázali.

Najednou mé sny nebyly jen nějaké neuskutečnitelné přání, ale běžné věci, které zrealizovali konkrétní obyčejní lidé, jako jsem já.

Lidé, kteří neměli žádné speciální dary ani hromady peněz. Lidé, kteří měli na začátku stejné strachy a obavy, jako jsem měla já a i přes to do toho šli a své sny si splnili.

Je ale možné, že ty žádného takového člověka, který už si splnil to, co ty si přeješ, neznáš. A právě pro tebe jsem napsala tuto knihu.


Co ti kniha přinese?

 • Pomůže Ti nemožné změnit na reálné.
 • Ukáže Ti nové obzory.
 • Vleje Ti energii do žil.
 • Dodá Ti chuť, sílu a odvahu plnit si své sny.
 • Protože když jsem to zvládla já, tak proč ne Ty?
 • Bude Tě bavit i dojímat.
 • Ukolébá Tě ke spánku po náročném dnu.
 • Přinese Ti chvíle klidu a pohody stejně jako napětí a vzrušení.

V čem je tato knížka jiná než ostatní?

 • Má moc měnit životy
 • Popisuje reálný autentický životní příběh jedné obyčejné holky, která se jednoho dne rozhodla, že už nechci žít život, který jí diktují ostatní a vydala se na cestu za svými splněnými sny
 • V jedné knížce získáš hned 5 snů, které si její autorka splnila
 • Je obohacena černobílými autorskými ilustracemi, které si můžeš vybarvovat a zažít tak chvíle klidu a pohody třeba nad šálkem tvého oblíbeného čaje za dlouhých zimních večerů

Co kdyby...

"Představ si, že se všechny tvé sny můžou splnit. Dokonce i ty, o kterých by tě to nikdy ani nenapadlo.

Představ si, že můžeš mít, být nebo dělat cokoli, co si jen přeješ a jediný, na kom to všechno záleží, jsi ty sám.

Co kdyby všechny hranice, které ti teď říkají „nejde“ a „nemůžeš“, existovaly jen v tvé hlavě?"

Co o knížce Jak se plní sny říkají ostatní?

Ahoj Zuzko, chtěla bych Ti říct, že ta Tvoje knížka je opravdu bezva 😉 Moc se mi líbí.... Dnes jsme dočetla 2. sen, takže jsem v půlce, což mě mrzí a těší zároveň. Čtení si takřka vychutnávám. Čtu po kouskách, kapitolku dvě a dost, abych to neměla tak rychle přečtené a abych mohla o tom všem popřemýšlet. Ten opimismus sršící z každé věty mě nabíjí energií. Krásně se ti povedlo do knížky vložit tolik pěkných věcí, dobré energie, která musí na každého určitě nějak zapůsobit, lásky. Řeknu Ti, že jsem se ani na vteřinu zatím nenudila! =D Děkuju, že jsi něco tak prďáckýho napsala a děkuju náhodě, že jsem na Tvůj odkaz ve skupině na Harcově narazila.

Marťa Tauchmanová

Ahoj Zuzi, tak jsem dočetla knížku (2,5 dne :-D). Psala jsi o skutečných věcech, ale neuvěřitelně poutavě. Samozřejmě jsi zažila spoustu zajímavých věcí, ale na to, že je to tvá první kniha - klobouk dolů. 🙂 Ale hlavně bych ti ráda řekla, že jsem se tam strašně našla, o spoustě věcí přemýšlím podobně - z chyb se snažím poučit, snažím se dělat změny a věci, kterých se bojím. No a ano, hlavně se pořád něčeho (zbytečně) bojím. Čeká mě teď nástup do nové práce a bojím se... ale dost mi pomohlo, že nejsem jediná, kdo má z věcí strach a že to prostě nějak půjde. 🙂

Zuzka Malíková

Ráda jsem podpořila Zuzku tím, že jsem si objednala její knihu. Slečnu, která si plní sny, cestuje ❤ Ona mi zaslala dopis, kterým mě dojala! Neznáme se, ale ta holka je prostě boží stvoření 💕

Kristýna Vlachová

Ahoj Zuzi, jsem sice v práci, ale už čtu 6. den, nemohu se od tvé knížky otrhnout 😁 Za mě Super 😆

Jiřka Malíková Kozlová

Měla jsem tu čest být první, která si mohla přečíst Zuzčino vyprávění o jejích snech. Je k zamyšlení, k zasmání, bavila jsem se. A dozvěděla jsem se o mé dceři, co jsem netušila. Ušla si kus cesty - tý skutečný, po různých krajích světa, kam mě přenesla a já si je mohla představovat - tak tý pomyslný. Díky ní je sama sebou. Nepochybuju, že i tenhle sen dotáhne do konce a knížku vydá. Těším se, až si ji budu moct osahat, přivonět.... Udělat si tu soukromou radost - ponořit se do ní a zapomenout na svět kolem.

Laďka Vávrová

Kniha v číslech

Knížka Jak se plní sny má:

0 stran
0 slov
0 ilustrací

Kolik knížka stojí?

Každá stránka mi zabrala minimálně hodinu, než jsem ji napsala. A to nemluvím o kreslení ilustrací a následné práci s vydáním knížky, která zabrala snad ještě více času, než psaní samotné.

Navíc aby mohla tato kniha vůbec vzniknout, musela jsem překonat své strachy a udělat všechna ta těžká rozhodnutí, která vedla k tomu, že se mé sny staly realitou.

Původně jsem cenu knížky chtěla dát mnohem vyšší...

Pak jsem si ale představila sebe před 5 lety v době, než jsem si začala plnit své sny... 

Dala bych nevím co za to, abych si mohla tuto knihu přečíst, ale dát dohromady takovouhle částku by pro mě bylo hodně náročné. 🙁

A protože Ti chci co nejvíce pomoci k Tvým splněných snů, tak jsem se nakonec rozhodla stanovit její cenu pouze na zlomek její opravdové hodnoty.

Co bys řekl/a tomu, kdyby Tě knížka vyšla jen na 1,1 Kč za každou její stránku? Líbí? 🙂 Tak to ti teďka nejspíš udělám radost, protože celá knížka stojí jen

0 Kč!

Navíc abych Ti tvé chvíle strávené s knížkou co nejvíce zpříjemnila a umožnila Ti relaxovat při jejím vybarvování a dotvořit si ji podle vlastních představ, tak Ti k ní zcela zdarma přibalím sadu pastelek s originálním potiskem v hodnotě

0 Kč!

ALE POZOR! Knížek bylo jen 200 kusů a je o ně velký zájem, proto s nákupem moc neotálej a objednej si ji radši hned teď, aby Ti někdo nevyfoukl poslední kus pod nosem! 🙂


Ještě pořád váháš, jestli si máš knihu koupit?

Tak já ti povím jeden můj příběh, chceš?

To jsem jednou takhle přemýšlela, jestli si koupit něco, co mi mělo pomoci žít život, který jsem si vysnila. Nebylo to zas až tak levný a tak jsem stále váhala, jestli do toho jít nebo ne.

Nakonec jsem se po několika měsících rozhodla, že jo. A pak, když jsem zjistila, jak úžasné to je, jsem si říkala: „Tý jo, kde bych já teď mohla být, kdybych si to bejvala koupila rovnou!“

Tak už na nic nečekej, kup si mou knihu Jak se plní sny a začni si plnit ty své. 🙂


A já se na Tebe budu těšit uvnitř knížky. 🙂

Měj krásný den a žij život svých snů! ♥

Pac a pusu posílá,

Zuzka Vávrová