Léčení vibracemi vody

11.3. 2015 Zuzka Vávrová 915x

Dneska jsem byla vedena jít do lesa. Cítila jsem potřebu být sama mezi stromy, vstřebávat sluneční paprsky a poslouchat zurčení potůčků. Chvíli mi trvalo se na cestu vypravit, jak mysl chtěla ještě něco stihnout nebo dodělat a já jí věnovala pozornost. Ale pak přišla zpráva, ať už koukám jít, jestli si chci to Sluníčko ještě trochu užít. Tak jsem šla.

Těšila jsem se, až si sundám boty a budu poprvé po zimě zase vnímat pod nohami matku Zemi a nechám bláto proklouzávat mezi svými prsty. Byl to úžasný pocit. Pomalu jsem se nořila do lesa. Naboso, v sukni a legínách jsem si připadala jako víla a moc se mi to líbilo. Poslala jsem tam nahoru přání, že chci dojít k potůčku a poslouchat harmonizující zvuk vody protékající mezi kameny.

Šla jsem, kam mě srdce táhlo. Po cestě jsem zaslechla pána, jak někomu vysvětluje do telefonu, že tam jde jedna holka bosa a boty má hozené přes rameno. „Né, teď už zase zašla do lesa.“ Musela jsem se pousmát. 🙂

Po chvilce jsem opravdu došla k vodě. Hned jak jsem přišla, tak mě zamrazilo a projel mnou příjemný uvolňující pocit. Stoupla jsem si na kameny po proudu potoka a vibrace zvuku vody mi léčily celé tělo. Cítila jsem, jak mnou prochází jemné zvukové vlny a odnáší s sebou všechen stres, obavy, strachy a napětí. Bylo to nádherné. Chvilku jsem tam pak ještě seděla a poslouchala vodní melodii a pak poděkovala potůčku za pomoc a šla dál.

Jak si uchovat vzpomínku na tento krásný okamžik?

Narazila jsem na další potok a zase jsem cítila, že se tu mám chvilku zdržet. Seděla jsem tam, a proces se opakoval. Odcházely ze mě další nánosy negativních energií, které jsem vstřebala. Přišlo mi, že si mám vylovit kamínek a vzít si ho s sebou domů pro vzpomínku na ty příjemné pocity.

Jeden jsem vylovila, ale rozum ho zhodnotil jako moc obyčejný a chtěl hledat „lepší“. Ale obdržela jsem informaci, že ten, po kterém jsem sáhla jako první, jen ten správný a tak jsem si ho nechala. Když jsem si ho poté prohlížela doma suchý, zjistila jsem, jak se krásně stříbrně třpytí. Ano, opravdu to je ten správný. Teďka ho tu mám vedle sebe a pořád z něj cítím sálat tu krásnou průzračnou energii vody.

Pokračovala jsem dál a zastavila se u vody ještě několikrát. Pokaždé jsem nastavila zvuku tu část těla, kterou jsem ještě potřebovala pročistit a cítila, jak se mé tělo víc a víc uvolňuje. Byl to blažený pocit.

Pak jsem si vzpomněla, že jsem kamarádovi řekla, že se dostavím na bosý běh kolem přehrady a zjistila, že pokud to chci stihnout, tak bych už měla jít. Jenže mně se v lese tolik líbilo a běhat se mi teda vůbec nechtělo. „No jo, ale už jsi mu to slíbila a on tam na tebe bude čekat,“ zkoušela to mysl.

Já ale cítila, že mám v lese ještě chvíli zůstat a tak jsem mu po chvilce dohadování s hlavou napsala, že nepřijdu. Zpětně jsem se dozvěděla, že se běh nakonec vůbec nekonal. Proč já tý Intuici nevěřím bezpodmínečně a nechávám se neustále nachytat egem, které to zpochybňuje?

Doma jsem proces léčení vodou zakončila při svitu svíčky ve vaně s horkou vodou a koupelovou solí. Bylo to úchvatné. Cítím se jak znovuzrozená. A přitom mě to nic nestálo a mám to k dispozici neustále. Možná proto si toho nevážím. Cítím, že když budu tohle provozovat aspoň jednou týdně, tak mi to moc pomůže.

Děkuji ti živote za tento krásný den a děkuji ti vodo a za to, že jsi. Děkuji vám, lesní bytosti, za pomoc při léčení. A také děkuji tobě Zuzi za to, že ses nenechala zviklat tím dotěrným hláskem v hlavě a následovala jsi volání své Duše. Miluji nás. ♥

Foto: jezero Djusan ve Švédsku. © Zuzana Vávrová

Je obyčejná holka, která se jednoho dne rozhodla nežít život, který jí diktují ostatní a vydala se na cestu za svými sny. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky tomu teď může žít život, o kterém se jí ani nesnilo. Cestuje po světě a živí se tím, co ji baví. Má dost času na své přátele a blízké a na vše, co chce ve svém životě zažívat. Žije život svých snů. Nyní dodává ostatním mladým ženám sílu a odvahu, aby si šly za tím, čemu ony samy věří a plnily si své sny. O své cestě napsala knihu Jak se plní sny, kde na svém příkladu ukazuje, že žít život svých snů je možné a dostupné pro každého a jediný, na kom to všechno závisí, je člověk sám. :-) Více informací o Zuzce najdete tady ;-)
Komentáře